Press ESC to close

Ayda 2 Kilo Vermek

Ayda 2 kilo vermek, ideal bir zayıflama hedefidir. Kişinin beslenme alışkanlıkları, yaşı, cinsiyeti, başlangıç ​​kilosu, tükettiği kalori, kalori açığı, egzersiz hızı ve metabolizması gibi onlarca farklı faktöre bağlıdır. Mevcut ağırlığın %5’inin aylık hedef olarak belirlenmesi gerektiğini söylüyor. Örneğin ayda 4 Kg ve haftada 1 kg veren 80 kg’lık bir birey sağlıklı kabul edilirken, ayda 2,5 kg ve haftada ortalama 500 gram veren 50 kg’lık bir birey sağlıklı kabul edilir. Kilo kaybı bireysel olmakla birlikte, çok düşük kalorili bir diyetle şiddetli kilo kaybı yağ kaybına değil, öncelikle su ve ardından kas kaybına neden olur.

Diyet ve egzersize ek olarak, kilo kaybı metabolizmayı da içerir. Diyete uymanıza rağmen haftada 200 gramdan fazla kilo veremiyorsanız, bunun altında yatan başka bir neden olabilir. Bu durumda ilk akla gelen sebeplerden biri metabolizmanın çok yavaş çalışmasıdır. Ayrıca insülin direnci ve hipotiroidizm gibi sağlık sorunları da bu duruma neden olan diğer seçeneklerden bazılarıdır. Tüm bu sorunlardan kaçınmak için en önemli seçenek bir beslenme uzmanı gözetiminde diyet uygulamaktır.

Sağlığınıza Zarar Vermeden Beslenmenize Dikkat Edin!

Tüm bunları yapmanıza ve hâlâ sağlıklı bir şekilde kilo veremiyorsanız merak etmeyin. Aşağıdaki maddeler sizin işinize yarayacaktır:

  • Uzman ekip tarafından hazırlanan günlük, haftalık ve aylık menüler
  • Her gün toplam 5 ana yemek, 3 ana yemek ve 2 ara öğün adresinize teslim edilir.
  • Yemek hazırlayarak öğün atlamadan, öğün atlamadan sağlıklı beslenebilirsiniz.
  • Market alışverişi yapmak veya mutfakta hazırlanmak için zamandan tasarruf etmenizi sağlar, spor yapmaya zaman bulamıyor demenize gerek yok.
  • Düzenli ve dengeli beslenmenin faydaları ile diyetinize daha kolay devam edebilir ve hedeflerinize en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Artık ayda 2 kilo vermek kolay veya biraz daha fazlasını verebilmek bu püf noktalara dikkat ederek verebilirsiniz.

En iyi kilo verdiren şeker ilacı
En iyi kilo verdiren antidepresan
1 haftada sporsuz zayıflama
Aç kalmadan ayda 10 kilo
Sporsuz kilo verme diyeti
4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45