Ayda 10 Kilo Vermek

Ayda 10 Kilo Vermek mümkün.Kilo vermek için yaktığınızdan daha az kalori almalısınız. Bol egzersiz, az yemek. Bu herkes için geçerlidir. Kas kaybetmek metabolizmanızı yavaşlatır. Yaşlandıkça, hareketsiz bir yaşam tarzı sürdürürken kaslarınız zayıflar. Kaslar çok fazla enerji tüketir. Zayıf kaslarınız varsa, kilo vermekte zorlanacaksınız. Kardiyo olarak da bilinen aerobik egzersiz, kalp atış hızınızı artıran, daha fazla kalori yakan, kalbinizi ve akciğerlerinizi güçlendiren bir fiziksel aktivite türüdür. Rutininize aerobik egzersizi eklemek, kilo kaybını hızla artırmanın en etkili yollarından biridir. Rafine karbonhidratlar zararlıdır ve yağ birikimine neden olur. Karbonhidratı azaltmak, diyetinizin kalitesini artırmanın ve daha fazla kilo vermenin başka bir kolay yoludur. Rafine karbonhidrat alımınızı azaltmak özellikle faydalıdır. İşleme sırasında besin ve lif içeriği uzaklaştırılan bir karbonhidrat türüdür. Kalori hesaplamak kilo vermenize yardımcı olacaktır.

Ayda 10 Kilo Vermek Sizin Elinizde

Ayda 10 Kilo Vermek için şunlara dikkat edilmelidir. Kilo vermek için, kalori alımınızı azaltarak veya günlük fiziksel aktivitenizi artırarak yaktığınızdan daha fazla kalori yakmanız gerekir.

  • Kalori saymak sizi sorumlu kılabilir ve diyetinizin kilo kaybınızı nasıl etkilediği konusunda farkındalık yaratabilir.
  • Yavaşça dinlerken yemeğin tadını çıkarmaya odaklanmak, alımı azaltmak ve tokluğu artırmak için etkili bir stratejidir.
  • Diyet lifi vücutta sindirilmeden dolaşan, kan şekerini dengeleyen, midenin boşalmasını geciktiren, tokluk hissini uzatan bir besindir.
  • Uykusuzluk ve düzensiz uyku düzeni metabolizmanızı yavaşlatır ve kilo vermenizi engeller.

Düzenli uyku kilo vermek için oldukça önemlidir.

4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45